Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021

1. Dziś XXVIII niedziela zwykła.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o  godz. 17.15. W środę różaniec fatimski o godz. 17.00.
  3. Dzisiaj ofiarą wrzuconą do puszki możemy zasilić Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na loterię fantową.
  5. W środę po Mszy św. spotkanie dla rodziców ministrantów i lektorów w sprawie pielgrzymki dla służby liturgicznej.
  6. Schola Boże Nutki zaprasza na próby w sobotę o godz. 10.00.
  7. W tym tygodniu w środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, założyciela zgromadzenia zakonnego, do którego należy s. Gracjana, w czwartek wspomnienie św. Kaliksta – imieniny ks. Kaliksta wikariusza naszej parafii oraz wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, której Jezus objawił swoje Najświętsze Serce.
  8. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny organizuje Kurs Małżeński. Drugie spotkanie w sobotę o godz. 17.00. Jeszcze można się dołączyć. Informacje na stronie internetowej. Prosimy o modlitwę za małżonków i prowadzących.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  10. Składamy podziękowanie osobom, które przygotowały list do parafian. Serdecznie prosimy o pomoc w dostarczeniu. List jest do odebrania po Mszy św. w kancelarii.
  11. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, przeznaczone będą na misje.