Ogłoszenia duszpasterskie 31.10.2021

1. Dziś XXXI niedziela zwykła.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. tak jak w niedzielę.
  3. We wtorek Dzień Zaduszny, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.00.
  4. Od 2 listopada będziemy modlić się za zmarłych o godz. 17.15. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii. Prosimy, aby zaznaczyć datę odczytania. Serdecznie dziękuję osobom, które podjęły trud roznoszenia listu do parafian. Jeśli ktoś nie dostał listu, można go otrzymać w zakrystii lub kancelarii. Kartki są też wyłożone przy bocznych ołtarzach.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i o 17.30. W nocy z czwartku na piątek będzie otwarta kaplica. Osoby chętne do adoracji w nocy prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  6. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15. W tym dniu nie czytamy kartek z imionami zmarłych.
  7. Za tydzień zapraszamy dzieci do udziału w orszaku wszystkich świętych. Dzieci przebrane za świętych zgromadzą się w domu parafialnym. Potem uroczyście wejdą do kościoła na Mszę św. o godz. 11.30. Przewidujemy upominki dla dzieci oraz wspólne zdjęcie w strojach świętych.
  8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego koła różańcowego.
  9. Ostatnio z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Bronisław Bagiński, Józefa Trześniewska, Stanisława Szpecht, Tomasz Chmielewski, Zbigniew Ceglarz, Andrzej Duszka, Stanisław Fedorczyk, Lucjan Pizoń, Marek Łysiak, Andrzej Serwin, Wanda Jurek, Tadeusz Jeleń, Krystyna Czerwińska, Łukasz Haslinger, Waldemar Ptasiński, Andrzej Wiesław Grudzień. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.