Ogłoszenia duszpasterskie 14.11.2021

1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła.
  2. Do 27 listopada codziennie o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii.
  3. W tym tygodniu 19. dzień miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Zapraszamy.
  4. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej. Parafialny odział AK, podobnie jak w latach poprzednich, będzie zabierał ofiary na paczki dla dzieci.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 będzie Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea.
  6. 21 listopada o godz. 15.30 w dolnej sali Domu Parafialnego Ośrodek nr 1 „Teatr” zaprasza na Biesiadę Patriotyczną z okazji Święta Niepodległości. W programie spektakl pt. „Ciężkie czasy” na podstawie komedii Michała Bałuckiego.
  7. Przypominamy, że Msza św. w niedziele i święta o godz. 10.00 jest transmitowana na kanale parafialnym. O innych transmisjach będziemy na bieżąco informować.