Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022

  1. Dziś III niedziela zwykła, obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do korzystania z aplikacji biblijnej z komentarzami, słownikiem biblijnym i zdjęciami z Ziemi Świętej. Aplikację można pobrać w sklepie Play wpisując: dzieło biblijne.
  2. Dziś Ośrodek nr 1 Teatr organizuje po Mszy św. o godz. 10.00 kawiarenkę z okazji dnia Babci i Dziadka. Zapowiadany na dziś występ dzieci ze SP nr 1 został odwołany.
  3. Także dziś na Mszy św. o godz. 16.00 oraz po Mszy św. wystąpi chór Izby Lekarskiej Continuum. Zapraszamy. 
  4. Jutro wspomnienie św. Franciszka Salezego, we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła, w środę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu.  
  5. W sobotę przypada rocznica śmierci bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny, które od wielu lat pracują w naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można pomodlić się przy relikwiach błogosławionej.  
  6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 13.00 wystąpi chór Pueri Cantores Lublinenses.
  7. 6 lutego o godz. 17.00 rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Kolejna tura katechez planowana jest od 24 kwietnia.
  8. Trwają prace przy montażu pomp ciepła. Przepraszamy za utrudnienia z tym zawiązane. Następnym etapem będzie montaż klimakonwektorów. Dziękujemy za ofiary złożone w czasie wizyty duszpasterskiej i podczas Mszy św. w intencji parafian, które pozwalają na prowadzenie tych prac.