Ogłoszenia duszpasterskie 30.01.2022

1. Dziś IV niedziela zwykła.
  2. Zapowiadany na dziś koncert chóru Pueri Cantores Lublinenses, z powodu kwarantanny części chórzystów został odwołany.
  3. W środę święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na rzecz zakonów kontemplacyjnych. Święto Ofiarowania Pańskiego to święto osób konsekrowanych, warto złożyć życzenia znajomym siostrom zakonnym, zakonnikom oraz pomodlić się w ich intencji.
  4. W czwartek wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie specjalne błogosławieństwo. W sobotę wspomnienie św. Agaty, po Mszy św. o godz. 18.00 będziemy błogosławić przyniesione przez wiernych wodę i chleb.
  5. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy z czwartku na piątek.
  6. Także we czwartek od godz. 9.00 planujemy demontaż szopki. Zapraszamy osoby chętne do pomocy.
  7. W tym tygodniu I piątek miesiąca, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, spowiedź w czasie Mszy św. oraz o godz.15.30 i o 17.30.
  8. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego kółka różańcowego.
  10. 6 lutego o godz. 17.00 rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Kolejna tura katechez planowana jest od 24 kwietnia.
  11. Znaleziono klucze. Informacje w zakrystii.
  12. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Marianna Łazowska, Małgorzata Cichocka, Stanisława Adamczyk, Izabella Wdowiak, Monika Sobotka, Adam Lenard, Mieczysław Szopa, Maria Prucnal, Stanisław Walęciuk, Józef Paszczyk, Janina Skrzypczak, Dariusz Grzechulski, Edward Pietraś, Jan Zarychta, Jacek Marek Malczewski, Jan Kawęcki, Jerzy Szczerbaciuk, Daniela Ponieważ, Stanisław Paluch, Jadwiga Julia Ziętek, Danuta Maciudzińska-Sander, Stanisława Nucińska, Elżbieta Horyńska. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.
  13.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Kurs JAKUB DROGA MĘŻCZYZNY zawalcz o siebie, swoją przyszłość o błogosławieństwo Boga DATA; 4-6.02.22. MIEJSCE: LUBLIN KUNICKIEGO 128 KOSZT: 70 ZŁ ZAPISY: HTTPS://FORMS.GLE/TNVXYV 6DCLBRHZUQ7 KONTAKT: MIREK 669 770 512 CHNYSTUSA GALILEA”