Ogłoszenia duszpasterskie 06.02.2022

  1. Dziś V niedziela zwykła. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego kółka różańcowego.
  2. W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii. W czasie tej Mszy chorzy będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia chorych.  
  3. Dziś o godz. 17.00 pierwsza katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.
  4. W parafii odbywają się bezpłatne korepetycje z chemii, matematyki i biologii. Zapisy i informacje – 509 613 503 po godz. 18.00.
  5. Od 2 marca planujemy Jerycho Różańcowe czyli 7 dni i nocy modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy modlić się o pokój na świecie, o nawrócenie grzeszników, o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę. Informacje i zapisy w zakrystii.
  6. Na stronie parafii jest informacja i link zgłoszeniowy na kurs Estera organizowany dla kobiet przez wspólnotę Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea.
  7. Dziękuję serdecznie za pomoc w demontażu szopki i choinek. Tym razem demontaż przeprowadzili: Halina Tes, Agnieszka i Piotr Widomscy, Jakub Wiciński, Waldemar Pogorzelski, Andrzej Marczuk, Jerzy Kopyciński, Mariusz Marecki. Dziękujemy również Paniom, które od wielu lat sprzątają kaplicę adoracji