Ogłoszenia duszpasterskie 10.04.2022

1. Dziś Niedziela Palmowa. Rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Wielki Piątek – Droga Krzyżowa ulicami parafii o godz. 17.00, Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00. W nocy z piątku na sobotę będzie możliwość adoracji krzyża i modlitwy przy Grobie Pańskim. Wigilia Paschalna będzie w sobotę o godz. 20.00. Wielka Niedziela – Rezurekcja o godz. 6.00, pozostałe Msze św. jak zwykle. W tym roku wracamy do czuwań prowadzonych przez grupy duszpasterskie. Szczegółowy program jest na stronie parafii i w gablocie.
  2. W zakrystii można się zapisać na czuwanie przy Ciemnicy i Grobie Pańskim.
  3. Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę planujemy od godz. 8.00 do 15.00.  Wodę do poświecenia można przynieść we własnych naczyniach.
  4. W tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna od Wielkiego Czwartku po południu. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ostatnia katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  5. Spowiedź w Wielkim Tygodniu: od poniedziałku do środy w czasie Mszy św. W Wielki Czwartek i w Wielki Piątek od 6.30 do 9.00 oraz godzinę przed liturgią. W Wielka Sobotę w czasie poświęcenia pokarmów.
  6. Dziś o godz. 12.30 będzie możliwość spowiedzi w języku ukraińskim, a po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy na spotkanie do kawiarenki. W tym tygodniu, we czwartek, nie będzie lekcji języka polskiego.
  7. Dziś wspierają nas w spowiedzi kapłani WSD Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej: rektor ks. dr Jarosław Przytuła oraz ojciec duchowny ks. dr Witold Słotwiński. Dziękujemy za pomoc.