Ogłoszenia duszpasterskie 08.05.2022

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  3. W piątek odpust w Parafii Matki Bożej Fatimskiej. W naszej parafii będzie różaniec fatimski połączony z nabożeństwem majowym o godz. 17.00.
  4. Za tydzień o godz. 10.00 dzieci z klas IV szkoły podstawowej będą świętować rocznicę I Komunii św. Ks. Kalikst przyjmuje jeszcze zgłoszenia. Próba dla dzieci przed rocznicą będzie w piątek o godz. 18.30. Spowiedź w sobotę od 17.30.
  5. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, przeznczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  7. Jutro, przeniesiona z dnia dzisiejszego, uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski i archidiecezji lubelskiej, w sobotę święto św. Macieja apostoła.
  8. Trwa nowenna w 20 rocznicę ustanowienia św. Andrzeja Boboli patronem Polski. W tym roku modlimy się o pokój na Ukrainie oraz pomyślność dla naszej Ojczyzny. Nowenna potrwa do 16 maja. W naszej parafii nowenna odmawiana jest w czasie majówek.
  9. 15 maja o godz. 14.30 na dziedzińcu KUL rozpocznie się Marsz dla życia i rodziny. Uczestnicy wyruszą do archikatedry, gdzie o godz. 17.00 będzie Msza św. W trakcie Mszy św. będą wystawione relikwie św. Joanny Beretty Molla.