Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2022

1. Dzisiaj XIX. niedziela zwykła w ciągu roku, pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża Patronki Europy, w środę święto św. Wawrzyńca.
  3. Za tydzień przybędzie do nas misjonarz z Kazachstanu. Będziemy mogli wesprzeć tamtejszy kościół.
  4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
  5. 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W ramach przygotowania do Uroczystości zapraszamy na modlitwę różańcową, prowadzoną przez Rycerstwo Niepokalanej 12, 13 i 14 sierpnia o godz. 17.15. 13 sierpnia będzie to jednocześnie różaniec fatimski.
  6. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje w Garbowie w dniach 18-21 sierpnia Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej pod hasłem „JESTEŚMY”. Na tegorocznym SMALu zagości ks. Rafał Główczyński znany jako „Ksiądz z Osiedla” oraz zespół: „NiemaGotu”, twórcy hymnu Światowych Dni Młodzieży „Błogosławieni miłosierni”.
  7. Ofiary, które za tydzień będą składane na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej.