Ogłoszenia duszpasterskie 09.10.2022

1. Dziś XXVIII niedziela zwykła. Do naszej parafii przybył o. Marek Kowalski paulin, przed wojną pracujący w Mariupolu na Ukrainie. Po Mszy św. będzie można wesprzeć jego działalność.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dziś i 13 października o godz. 17.00, w pozostałe dni o godz. 17.15. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Akcja Katolicka dziś organizuje w domu parafialnym kiermasz ciast i loterię fantową. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali ciasta oraz fanty, szczególnie hurtowni zabawek Elfi.
  4. Dziś liczenie wiernych. Dziękuję wszystkim, którzy pomagają w jego przeprowadzeniu.
  5. Schola Boże Nutki zaprasza w soboty o godz. 10.00. Ministrantów i kandydatów zapraszamy w sobotę o godz. 9.00.
  6. W tym tygodniu w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, założyciela zgromadzenia zakonnego, do którego należy s. Gracjana, w piątek wspomnienie św. Kaliksta – imieniny ks. Kaliksta, wikariusza naszej parafii, oraz wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque – której Jezus objawił swoje Najświętsze Serce, w sobotę wspomnienie św. Teresy od Jezusa.
  7. W piątek Dzień Edukacji Narodowej, pamiętajmy na modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.
  8. Wczoraj Ligia Kulińska, Maria Dybowska, Katarzyna Ciechan, Janina Hajkowska, Stanisława Pyda, Monika Herda, Agnieszka Łysiak, Danuta Pachcińska, Marta Wójtowicz, Dorota i Lena Mielnik, Marcin, Aleksandra i Zuzanna Legieć przygotowali list do parafian. Serdecznie dziękujemy. Prosimy o pomoc w rozniesieniu. List jest do odebrania po Mszy św. w kancelarii.
  9. Jutro o godz. 18.30 kolejne spotkanie Kursu Alfa, jeszcze można się przyłączyć.
  10. W przyszłą niedzielę Akademia Aktywnego Seniora zaprasza po Mszy św. o godz. 16.00 na kawiarenkę papieską. Będą m.in. kremówki.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  12. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do miejsc związanych z życiem św. Szarbela w Libanie. Informacje na stronie parafii.
  13. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.