XXXIX Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę. Uroczystości patronalne.

Krajowe Duszpasterstwo i Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich serdecznie zapraszają pracowników kolei, emerytów, rencistów, przyjaciół, znajomych do uczestnictwa w XXXIX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kolejarzy na Jasną Górę w dniach 5-6  listopada br.

Wyjazd z Lublina w sobotę 5 listopada pociągiem pielgrzymkowym o godz.10.00 z dworca Głównego PKP Lublin, powrót w niedzielę 6 listopada  godz.17.58.

Pociąg będzie kursował przez stacje; Puławy Miasto, Nałęczów, Radom, Skarżysko Kam.

Szczegółowe informacje na dworcach PKP. Przejazd odbywa się na podstawie wydawanych biletów „Pielgrzym”. Cena biletu  70.00 zł na przejazd tam i z powrotem.

Z okazji Święta Patronalnego Kolejarzy Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w tym roku – 13 listopada godz. 9.00 Msza św. radiowa z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie i  uroczystości regionalne ku czci  naszej patronki Św. Katarzyny Aleksandryjskiej. W Lublinie Msza św. w niedzielę 20 listopada godz.12.30 w kościele Św. Stanisława Biskupa Męczennika ul. Zbożowa 75.