Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023

1. Dziś VI niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu we wtorek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Za tydzień o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały.
  4. Od 1 marca planujemy Jerycho Różańcowe, czyli 7 dni i nocy modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy modlić się o pokój na świecie, o nawrócenie grzeszników, o powołania kapłańskie oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę. Informacje i zapisy w zakrystii.
  5. Dziś zbiórka ofiar do puszki na rzecz poszkodowanych w czasie trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  6. Przedszkole im. Świętego Józefa przy ulicy Zembrzyckiej 70a zaprasza rodziców na Dzień Otwartych Drzwi 23 lutego o godz.17.00. W programie zajęcia dla dzieci oraz spotkanie rodziców z dyrektorem.