Ogłoszenia duszpasterskie 09.07.2023

1. Dzisiaj XIV niedziela zwykła.
  2. Dziś przybyli do nas młodzi, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony. Po Mszy św. będziemy mogli pomóc im w pokryciu kosztów podróży.
  3. We wtorek święto św. Benedykta, patrona Europy. W czwartek 13. dzień miesiąca, o godz. 17.00 będzie różaniec fatimski.
  4. Krajowy Duszpasterz Kolejarzy ks. prałat Eugeniusz Zarębiński zaprasza 16 lipca na obchody rocznicy strajku lubelskich kolejarzy. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na dworcu kolejowym. Msza św. o godz. 10.00 w byłej lokomotywowni.
  5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
  6. W poniedziałek 17 lipca o godz. 17.00 będzie spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów wybierających się do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły w zakrystii i na stronie parafii.