Ogłoszenia duszpasterskie 30.07.2023

 1. Dzisiaj XVII niedziela zwykła.
 2. Za tydzień przybędzie do naszej parafii misjonarz oblat Maryi Niepokalanej. Będzie można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
 3. We wtorek rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.
 4. W środę przypada odpust Porcjunkula. Udzielany jest na zwykłych warunkach tym, którzy odwiedzą pobożnie kościół parafialny, archikatedrę lub jedną z bazylik mniejszych naszej archidiecezji, odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
 5. W czwartek adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
 6. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 6.30, 7.00, i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o godz. 17.30.   
 7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 17.15.
 8. Za tydzień święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Dziękujemy za pomoc rektorowi WSD diecezji zamojsko-lubaczowskiej ks. dr. Witoldowi Słotwińskiemu.
 10. Gość Niedzielny: o Światowych Dniach Młodzieży, o pielgrzymowaniu, o archeologii biblijnej. Niedziela: o rozwodach, o Kościele katolickim w USA, o sanktuarium św. Michała archanioła.
 11. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Alfreda Nowakowska, Stefan Paluch, Kazimiera Maziarczyk, Jolanta Wójcik, Konrad Księski, Mirosław Kalbarczyk, Wiesława Wójtowicz, Zofia Danilkiewicz, Zdzisław Kalinowski, Joanna Plewik, Paweł Kalisz, Helena Krzysiak. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu.