Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Za tydzień rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, poprowadzi je ks. Cezary Kowalski, proboszcz Parafii pw. Nawrócenia Św. Pawła. Program jest w liście, na telebimie i na stronie parafii. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały.
  4. Jak zwykle przed świętami chcemy pomóc najbardziej potrzebującym. Można przynieść gotową paczkę lub wpłacić ofiarę na konto parafialne. Informacje w zakrystii i na stronie parafii.
  5. Od dziś są do nabycia wielkanocne baranki Caritas w cenie 12 zł. Dziękuję Grupie Charytatywnej i Wspólnocie Galilea za pomoc w ich rozprowadzaniu.
  6. Za tydzień Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo organizuje kiermasz palm. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na pielgrzymkę dzieci ze świetlicy.
  7. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego zaprasza 17 marca o godz. 19.00 na koncert Pieśni i zamyślenia w wykonaniu artystów z Lubelskiej Federacji Bardów.
  8. Trwają przygotowania do świąt. Po niedzieli kończymy polerowanie posadzki w kościele, a po rekolekcjach powinny przybyć nowe ławki.
  9. W zakrystii i w kancelarii prowadzimy zapisy chorych na spowiedź wielkanocną. Zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  10. Pielgrzymów wybierających się na Maltę zapraszamy na spotkanie organizacyjne, w domu parafialnym, w piątek 5 kwietnia o godz. 18.45.
  11. Z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski od 16 do 24 marca będzie trwała Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. W naszej parafii będziemy się modlić po Mszach św. o godz. 18.00. Zachęcamy też do modlitwy indywidualnej. Więcej informacji na stronie  https://nowenna2120.pl/.