Ogłoszenia duszpasterskie 14.07.2024

1. Dzisiaj XV niedziela zwykła.
  2. Dziś przybył do nas ks. Paweł Wierzchoń z Ukrainy. Po Mszy św. będzie można wesprzeć jego pracę duszpasterską.
  3. W piątek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
  4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na fundusz MIVA POLSKA, finansujący zakup pojazdów dla misjonarzy.
  5. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza w sierpniu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Jest możliwość dofinansowania wyjazdu. Informacje w zakrystii lub kancelarii. Szczegóły i zapisy https://smal.lublin.pl.
  6. Organizowana jest pielgrzymka na Festiwal Młodych w Medjugorie. Informacje i zapisy w kancelarii i u ks. Bogdana.
  7. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
  8. Organizujemy pielgrzymkę na  trasie: Troki – Wilno – Szawle – Szydłowo – Kowno – Wigry. Termin: 26-29 września.  Informacje na stronie parafii. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  9. Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność” zaprasza 21 lipca o 12.30 do Archikatedry Lubelskiej na koncert z okazji 44. rocznicy „Lubelskiego Lipca 1980”. Wstęp wolny.