Ogłoszenia duszpasterskie 04.08.2024

1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła.
  2. Dziś przybył do nas ks. Marek Romański, proboszcz parafii w Rybitwach. Po Mszy św. będzie można wesprzeć remont zabytkowego kościoła w tej parafii.
  3. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy, w sobotę  święto św. Wawrzyńca.
  4. Ofiary, które za tydzień będą składane na tacę, są przeznaczone na Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
  5. Wspólnota Galilea organizuje „rekolekcje z Batmanem” dla młodzieży w wieku od 14 do 19 lat, w Szczawnicy, w terminie od 20 do 27 sierpnia. Informacje na telebimie i u ks. Bogdana. Serdecznie zapraszamy.
  6. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza w sierpniu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Szczegóły na stronie: https://smal.lublin.pl.
  7. Organizujemy pielgrzymkę na trasie: Troki, Wilno, Szawle, Szydłowo, Kowno, Wigry. Termin: 26-29 września. Informacje na stronie parafii. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Są jeszcze wolne miejsca.
  8. Dzisiaj wspiera nas ks. Daniel Koper z WSD diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Dziękujemy za pomoc.