Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2024

1. Dziś XIX niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu w środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  3. We czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziół, zbóż i owoców. W ramach przygotowania do uroczystości zapraszamy na modlitwę różańcową, prowadzoną przez Rycerstwo Niepokalanej 12, 13 i 14 sierpnia o godz. 17.15. 13 sierpnia będzie to jednocześnie różaniec fatimski.
  4. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
  5. Wspólnota Galilea organizuje „Rekolekcje z Batmanem” dla młodzieży w wieku od 14 do 19 lat, w Szczawnicy, w terminie od 20 do 27 sierpnia. Informacje na telebimie i u ks. Bogdana. Serdecznie zapraszamy.
  6. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza w sierpniu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Szczegóły na stronie: https://smal.lublin.pl.
  7. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy wyruszy w sobotę 31 sierpnia o godz. 6.30 z placu przed Archikatedrą. W kancelarii i zakrystii prowadzimy zapisy osób chętnych na powrót autokarem.
  8. Realizując obowiązek dotyczącego wprowadzenia we wszelkich instytucjach, w których przebywają dzieci, standardów ich ochrony przed krzywdzeniem, wprowadzamy przewidziane prawem standardy w naszej parafii. Pełna wersja jest na stronie parafii oraz w kancelarii, skrócona wersja jest na tablicy ogłoszeń.