Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2024

1. Dziś XX niedziela zwykła.
  2. Jutro o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
  3. We czwartek wspomnienie NMP Królowej. W sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.
  4. Wspólnota Galilea organizuje „Rekolekcje z Batmanem” dla młodzieży w wieku od 14 do 19 lat, w Szczawnicy, w terminie od 20 do 27 sierpnia. Informacje na telebimie i u ks. Bogdana. Serdecznie zapraszamy.
  5. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy wyruszy w sobotę 31 sierpnia o godz. 6.30 z placu przed Archikatedrą. W kancelarii i zakrystii prowadzimy zapisy osób chętnych na powrót autokarem.
  6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej.
  7. W przyszłym roku będziemy obchodzić Rok Święty, dlatego organizujemy pielgrzymkę do Rzymu oraz m.in. do San Giovanni Rotondo i Asyżu. Termin 28 marca – 4 kwietnia 2025 r. Informacje na stronie parafii i w gablocie. Zapisy w zakrystii i kancelarii.