Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2024

1. Dziś XXIII niedziela zwykła.
  2. W czwartek wspomnienie imienia Maryi, w piątek o godz. 17.15 różaniec fatimski. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego – pod krzyżem przy ul. Herberta, o godz. 15.00 będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  4. W środę 11 września po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne uczestników pielgrzymki do Wilna.
  5. 12 września o godz.19.00 zapraszam na spotkanie osoby odpowiedzialne za grupy duszpasterskie. 17 września o godz.19.00 zapraszamy na spotkanie katechetów. 18 września o godz.19.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską.
  6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  7. Spotkanie dla dzieci przed I Komunią św. i dla ich rodziców odbędzie się w niedzielę 22 września o godz. 11.10 w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  8. Trwają zapisy uczniów klas ósmych do sakramentu bierzmowania. Deklaracje o przystąpieniu do grupy formacyjnej można pobrać w zakrystii lub kancelarii. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców odbędzie się w niedzielę 29 września. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 16.00, na którą kandydaci przyniosą wypełnione deklaracje. Po liturgii odbędzie się spotkanie informacyjne.
  9. Wspólnota Galilea zaprasza na kurs Nowe Życie w dniach 27-29 września. Informacje u ks. Bogdana.
  10. Przygotowujemy książkę na 100-lecie parafii. Poszukujemy archiwalnych zdjęć – do wypożyczenia i skopiowania oraz osób chętnych, aby podzielić się wspomnieniami z dawnych lat.
  11. Działająca przy parafii świetlica Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo prowadzi nabór do grupy chłopców od III do VIII klasy SP. Informujemy także, że w świetlicy rozpoczęła pracę s. Emilia Borzęcka, kapucynka NSJ.