Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2024

1. Dziś XXIV niedziela zwykła.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  3. W środę święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. We czwartek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa, można jeszcze dołączyć swoje intencje. W sobotę święto św. Matusza, apostoła i ewangelisty.
  4. Spotkanie oraz dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w przyszłą niedzielę w kościele o godz. 11.10.
  5. 17 września o godz.19.00 zapraszamy na spotkanie katechetów. 18 września o godz.19.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską.
  6. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  7. Trwają zapisy uczniów klas ósmych do sakramentu bierzmowania. Deklaracje dla kandydatów są w zakrystii i kancelarii. Pierwsze spotkanie dla kandydatów i ich rodziców będzie w niedzielę 29 września. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 16.00, na którą kandydaci przyniosą wypełnione deklaracje. Po liturgii będzie spotkanie informacyjne.
  8. Wspólnota Galilea zaprasza na kurs Nowe życie w dniach 27-29 września. Informacje u ks. Bogdana.
  9. Za tydzień przybędzie do nas s. Ignacja z Białorusi. Będziemy mogli wesprzeć jej działalność.