Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2024

1. Dziś XXV niedziela zwykła.
  2. Dziś po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz powodzian. Można także dokonać wpłaty na konto Caritas z dopiskiem POWÓDŹ. Numer konta: 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351. Zbiórka darów rzeczowych została zakończona, natomiast potrzebna jest pomoc wolontariuszy. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z Caritas na adres powodz@lublin.caritas.pl.
  3. Zapowiadaną na dziś wizytę s. Ignacji z Białorusi przenosimy na inny termin.
  4. Jutro wspomnienie św. o. Pio.
  5. Trwają zapisy uczniów klas ósmych do sakramentu bierzmowania. Deklaracje dla kandydatów są w zakrystii i kancelarii. Pierwsze spotkanie dla kandydatów i ich rodziców będzie za tydzień. Na Mszę św. o godz. 16.00, kandydaci przyniosą wypełnione deklaracje. Po liturgii będzie  spotkanie informacyjne.
  6. Na tablicy ogłoszeń jest propozycja planu prowadzenia nabożeństw różańcowych, prosimy o sprawdzenie i ewentualne zgłoszenie uwag do zakrystii.
  7. Wspólnota Galilea zaprasza na kurs Nowe życie w dniach 27-29 września. Informacje u ks. Bogdana.
  8. 5 października podczas Mszy św. o godz. 18.00 zostaną umieszczone w kaplicy spowiedzi relikwie bł. ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. s. Faustyny. Relikwie są darem Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Zapraszamy.
  9. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pielgrzymką do Rzymu, rozpoczynamy zapisy na drugi termin: od 30 maja do 6 czerwca. Szczegółowe informacje są na stronie parafii. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.