Ogłoszenia duszpasterskie 25.07.2021

1. Dzisiaj XVII niedziela zwykła.
  2. Za tydzień przybędzie do naszej parafii O. Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Będzie można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Także za tydzień rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.
  5. Dziś zbiórka ofiar do puszki na rzecz poszkodowanych w powodziach w Niemczech, Belgii i Holandii.
  6. Wspólnota Galilea organizuje rekolekcje dla młodzieży, które odbędą się w Bieszczadach w dniach 14-21 sierpnia. Informacje u ks. Bogdana Kalinowskiego.
  7. Wspólnota Jordan zaprasza na rekolekcje do Dąbrowicy k. Lublina, w dniach 28 lipca – 1 sierpnia. Informacje i zapisy u ks. Tomasza Kościka.
  8. Dziś obchodzą imieniny ks. Krzysztof Ciżmiński oraz O. Jakub Barczentewicz – nasz rodak. Składamy najlepsze życzenia.
  9. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Sławomir Hawraj, Tadeusz Drelich, Hubert Norbert Wątorski, Janina Torczewska, Eugenia Halina Ambrożewicz, Janina Szymańska, Waldemar Pawłowski, Stanisław Niedziela, Maria Korzeniowska, Genowefa Gąbka, Alina Zabrotowicz, Halina Danuta Żmuda, Anna Gil, Stefania Dudek, Feliks Wojewoda. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu.