Rekolekcje w Szczawnicy w dniach 21.08-29.08.2023 (prowadzi ks. Michał i młodzież ze wspólnoty Galilea)

Formularz zgłoszeniowy (google.com)

Opis rekolekcji:

Jesteśmy ludźmi, którzy odkryli w pewnym momencie życia ,,Coś więcej”. To więcej wypełniło naszą codzienność Bożą miłością, którą postanowiliśmy dzielić się z innymi.

Nasze rekolekcje to ciąg dynamicznych wydarzeń. Wypełniamy czas wyjściami w góry, rozmową na temat działania Boga, dzieleniem się własnymi doświadczeniami, integracją z innymi.

Informacje w skrócie:

• Kiedy? 21-29 VIII 2023 r.
  • Gdzie? Szlachtowa k. Szczawnicy – Pieniny  (ul. Sielska 1, Szlachtowa
    34-460 Szczawnica; strona ośrodka:  https://www.sopata.pl/) Pokoje są z łazienkami i pościelą.
  • Wiek: 14-19 lat
  • Koszt: 890zł/os. (zaliczka konieczna do zapisów: 100zł)
  • Kto organizuje? Galilea (młodzi dla młodych); działamy obecnie przy Parafii kościoła Matki Bożej Różańcowej oraz Parafii kościoła Świętej Rodziny w Puławach. Obecny będzie także ks. Bogdan Kalinowski z par. NSJ z Lublina

Kontakt:

Ks. Michał 506 814 786

Bartek 729 991 503

Zapraszamy serdecznie. Informacje i zapisy przez formularz zgłoszeniowy