Ogłoszenia duszpasterskie 29.07.2018

  1. Dzisiaj XVII niedziela zwykła.
  2. Dziś w naszej parafii gości O. Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Będzie można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
  3. We środę 1 sierpnia, rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali swe życie za Ojczyznę.
  4. We czwartek przypada odpust Porcjunkula. Udzielany jest na zwykłych warunkach, tym którzy odwiedzą pobożnie kościół parafialny, Archikatedrę lub jedną z bazylik mniejszych naszej archidiecezji, odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00, pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30. Zachęcamy do adoracji w nocy, przed pierwszym piątkiem miesiąca. W zakrystii, można zapisywać się na tę adorację. W sobotę różaniec o godz. 17.15. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Serdecznie zapraszamy młodych do uczestnictwa w diecezjalnym spotkaniu młodzieży w Garbowie w dniach 23-26 sierpnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie oraz na stronie internetowej Centrum Duszpasterstwa Młodzieży. Są jeszcze ostanie wolne miejsca w 50-osobowej grupie, która będzie uczestniczyć w ŚDM w Panamie. O szczegóły można dopytać w biurze CDM.
  7. W piątek wyruszy 40 Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę. Zapisy są jeszcze możliwe w sekretariacie przed archikatedrą. Grupę IV, do której należą pielgrzymi z naszej parafii, poprowadzi ks. Rafał Furtak. Spotkanie, dla osób które pierwszy raz wybierają się na pielgrzymkę, we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Dziękujemy za pomoc ks. Piotrowi Brodziakowi z Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.