Ogłoszenia duszpasterskie 05.08.2018

1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane są składki od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL.
  2. Jutro święto Przemienienia Pańskiego, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 18.00. We czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, w piątek święto św. Wawrzyńca.
  3. Za tydzień przybędzie do nas Ks. Witold Pietrasiuk SAC pallotyn misjonarz z Chorwacji.
  4. Serdecznie zapraszamy młodych do uczestnictwa w diecezjalnym spotkaniu młodzieży w Garbowie w dniach 23-26 sierpnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
  5. W ramach przygotowania do Uroczystości Wniebowzięcia NMP 12, 13 i 14 sierpnia zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.15 prowadzoną przez członków Rycerstwa Niepokalanej. 13 sierpnia będzie to jednocześnie różaniec fatimski.
  6. Ofiary, które za tydzień będą składane na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
  7. Dziękujemy za pomoc ks. Dominikowi Samulakowi ojcu duchownemu Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz naszemu rodakowi, O. Jakubowi Barczentewiczowi ze Zgromadzenia O. Pasjonistów.