Ogłoszenia duszpasterskie 16.09.2018

 1. Dziś do naszej parafii przybył z klasztoru na Skałce w Krakowie O. Zbigniew Ptak Paulin. Po Mszy św. będzie można książki jego autorstwa.
 2. Dziś Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
 3. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. We wtorek święto św. Stanisława Kostki – patronalne święto młodzieży, w piątek święto św. Mateusza apostoła.
 5. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską, we środę katechetów, w piątek odpowiedzialnych za grupy duszpasterskie.
 6. Rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 16.00, a po niej na spotkanie.
 7. Spotkanie dzieci klas III szkół podstawowych oraz rodziców w związku z przygotowaniami do I. Komunii św. będzie za tydzień o godz. 11.00, w kościele.
 8. Wspólnota Galilea organizuje od 24 września Kurs ALFA, a od 28 do 30 września Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana. Zapraszamy serdecznie.
 9. 29 września planowana jest pielgrzymka do Pilaszkowic, do naszego starego kościoła, do Jabłecznej, Kodnia, Pratulina. Wyjazd o godz. 6.00, Zapisy w domu parafialnym
 10. Mamy dwie propozycje dla małżeństw. 7 października w domu parafialnym rozpocznie się złożony z 8 spotkań Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. To również szansa na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie i współmałżonku. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona. Druga propozycja, to Wieczorek dla małżeństw organizowany przez Wspólnotę Galilea 22 września o godz. 17.00 w Restauracji Oranżeria przy ul. Ciepłowniczej 3A.
 11. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na próby dzieci do scholi Boże Nutki. Próby w soboty o godz. 9.00. Powstał też plan aby stworzyć scholę młodzieżową. Chętni mogą się zapisywać w zakrystii.
 12. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie obecnych członków i kandydatów będzie 7 października po Mszy św. o godz. 11.30.
 13. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu. Za tydzień harcerki organizują kiermasz ciast.
 14. Na tablicy ogłoszeń jest plan prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku, prosimy o sprawdzenie i ewentualne zgłoszenie uwag do zakrystii.
 15. 6 X na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędą się jednodniowe rekolekcje dla młodzieży. Jeśli są osoby chętne do udziału zapraszamy aby zapisać się w zakrystii. Informacje na stronie eu