Ogłoszenia duszpasterskie 23.09.2018

1. Dziś XXV Niedziela zwykła.
  2. Od października będą udzielane bezpłatne korepetycje z chemii, historii i biologii. Numer kontaktowy (509613503) jest na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. Poszukujemy korepetytora z matematyki.
  3. Rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 16.00, a po niej na spotkanie.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy za tydzień na Mszę św. o godz. 16.00 a po niej spotkanie.
  5. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  6. Jutro o godz. 18.30 pierwsze spotkanie Kursu Alfa. Zapraszamy osoby poszukujące, pragnące umocnić swą wiarę oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakramentu bierzmowania.
  7. 28 września rozpocznie się Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
  8. Od 7 października będzie prowadzone Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  9. 29 września planowana jest pielgrzymka do Pilaszkowic, Jabłecznej, Kodnia, Pratulina. Zapisy w domu parafialnym. Są jeszcze wolne miejsca.
  10. Zapraszamy dzieci do scholi Boże Nutki. Próby w soboty o godz. 10.00.
  11. Dzieci, zapraszamy też, do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie 7 października po Mszy św. o godz. 11.30.
  12. W zakrystii prowadzone są zapisy chętnych do udziału w scholi młodzieżowej.
  13. Na tablicy ogłoszeń jest zaktualizowany plan prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku, prosimy o sprawdzenie.
  14. 6 X na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędą się jednodniowe rekolekcje dla młodzieży. Zapisy w zakrystii. Informacje na stronie stadionmlodych.eu
  15. Dziś harcerki organizują kiermasz ciast w celu dofinansowania wyjazdu na obóz.
  16. Ofiary które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.