Ogłoszenia duszpasterskie 04.11.2018

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych, Towarzystwo Przyjaciół KUL zbiera składki od swoich członków. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic dziecięcego kola różańcowego.
  2. Za tydzień przypada 100 – lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę. W naszej parafii uczcimy ten jubileusz w bardzo bogaty sposób. We czwartek 8 listopada o godz. 16.00 Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W sobotę 10 listopada będzie czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny. Czuwanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00 następnie będzie odmawiane cztery części  różańca. Czuwanie zakończymy apelem Jasnogórskim. W niedzielę 11 listopada o godz. 13. 00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na przedstawienie patriotyczne przygotowane przez Przedszkole nr 3, o 15.30 w domu parafialnym odbędzie się Biesiada Patriotyczna przygotowana przez Ośrodek Nr 1 Teatr. W ramach tego wydarzenia będzie wystawiona Balladyna Juliusza Słowackiego. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie koncert w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Zachęcamy gorąco, aby 11 listopada wywiesić na swoim domu flagę państwową
  3. Zakończyliśmy miesiąc październik, dziękuję wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę różańcową.
  4. Trwa modlitwa za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii. Prosimy, aby na kartkach zaznaczyć datę odczytania.
  5. 25 listopada Akcja Katolicka będzie prowadzić loterię fantową z przeznaczeniem na pomoc dla dzieci. Fanty na loterię można przynosić do kancelarii.
  6. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, będą przeznaczone na budownictwo sakralne.