Ogłoszenia duszpasterskie 28.10.2018

1. Dziś przybył do nas ks. Grzegorz Kolasa proboszcz parafii w Borowicy. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć remont tamtejszego kościoła.
  2. We czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. tak jak w niedzielę.
  3. W piątek 2 listopada Dzień Zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 16.00 i 18.00, po ostatniej Mszy św. będzie nabożeństwo żałobne.
  4. W tym tygodniu: we czwartek Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z różańcem za zmarłych o 17.00, w piątek – spowiedź w czasie Mszy św. oraz od 15.30 i od 17.30, Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00, w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączone z różańcem za zmarłych o godz. 17.15. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Od 1 do 8 listopada, jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego codziennie dla jednego zmarłego, po pobożnym nawiedzeniu cmentarza i modlitwie za zmarłych oraz spełnieniu zwykłych warunków tj.: stan łaski uświęcającej (po spowiedzi i komunii św.), brak przywiązania do grzechu, modlitwa w intencjach Ojca Św.
  7. Od 1 do 28 listopada o godz. 17.15 będziemy wspólnie modlić się za zmarłych. Daty modlitwy zostały podane w listach, prosimy, aby na kartkach wypominkowych podać datę modlitwy. Kartki można przynosić do zakrystii lub kancelarii.
  8. Na tablicy ogłoszeń jest informacja o spotkaniu z Lechem Dokowiczem inicjatorem akcji Różaniec do granic.