Ogłoszenia duszpasterskie 16.12.2018

 1. Dzisiaj III niedziela Adwentu.
 2. Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe. Prowadzi je Ks. prof. dr hab. Jan Miczyński, Misjonarz Miłosierdzia. Plan rekolekcji podany jest na stronie internetowej w gablocie i w folderach dostarczonych z opłatkami, foldery są do wzięcia w bocznych ołtarzach. Spowiedź dziś w czasie Mszy św., od jutra do środy pół godziny przed Mszą św. Zachęcamy do skorzystania w czasie rekolekcji. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji. Ofiary, które we środę złożymy na tacę, będą wyrazem naszej wdzięczności dla Ks. Rekolekcjonisty.
 3. Roraty sprawowane są o godz. 6.30, po roratach zapraszamy dzieci na śniadanie. Zapraszamy na Nowennę przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego, od dzisiaj o godz. 17.40, a 24 XII przed Pasterką o godz. 23.40.
 4. Dziękujemy O. Włodzimierzowi Machulakowi za pomoc w spowiedzi.
 5. Dziś Ośrodek nr 1 Teatr organizuje Kiermasz Świąteczny, są do nabycia ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i rodziców, są także płyty z pastorałkami autorstwa Pana Romualda Lipko, z zespołu Budka Suflera.
 6. Są do nabycia świece wigilijne Caritas. Dziękuję Wspólnocie Galilea za pomoc.
 7. Serdecznie dziękuję za pomoc w roznoszeniu opłatków, oraz za składane przy tej okazji ofiary. Opłatki są do odebrania w zakrystii i kancelarii.
 8. Dzisiaj Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
 9. We czwartek Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd o godz. 15.00.
 10. 20 grudnia od godz. 15.00 będziemy montować szopkę i choinki, osoby chętne do pomocy mogą zgłaszać się do zakrystii.
 11. 20 grudnia, do godz. 11. 30 będzie zbiórka elektrośmieci, dochód przeznaczony jest na zakup inkubatorów do Afryki.
 12. W piątek 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Będziemy odwiedzać parafian od godziny 15.30 w dni robocze oraz od godziny 10.00 w soboty. Program wizyty, jest zamieszczony w ulotkach dostarczonych z opłatkami oraz na stronie internetowej. Ulotki są do wzięcia przy bocznych ołtarzach i w zakrystii.