Ogłoszenia duszpasterskie 27.01.2019

  1. Dziś III. niedziela zwykła. Do naszej parafii przybył ks. José Leyzan, Boliwijczyk pracujący na misjach w Nowosybirsku w Rosji. Po Mszy św. będzie można wesprzeć prowadzoną przez niego działalność misyjną.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego „Gaudeamus”
  3. We wtorek przypada wspomnienie bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość uczczenia relikwii bł. Bolesławy.
  4. W tym tygodniu kończy się wizyta duszpasterska. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w zaplanowanym terminie, zachęcamy do uzgodnienia innej daty. Zapisy prowadzone są w zakrystii i kancelarii. Dziękujemy za serdeczna atmosferę podczas wizyty.
  5. W tym tygodniu I. piątek miesiąca, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, dodatkowa spowiedź o 15.30 i o 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  6. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 18.00. Różaniec o godz. 17.15. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone będą na rzecz zakonów kontemplacyjnych.
  7. W piątek 1 lutego od godz. 19.00 będziemy demontować szopkę i choinki, zapraszamy osoby chętne do pomocy.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Za tydzień 3 lutego o 17.00 rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Zapraszamy narzeczonych.
  10. Nasz parafianin choruje na glejaka, szczegóły i możliwość pomocy:  https://www.siepomaga.pl/robert-matraszek#wplaty
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.