Ogłoszenia duszpasterskie 20.01.2019

1. Dziś II niedziela zwykła. W naszym kościele gości ks. Władysław Chałupiak z Jampola na Ukrainie. Po Mszy św. będzie można wesprzeć tamtejszy Kościół.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki, w piątek czwartek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego.
  5. Za tydzień przybędzie do nas misjonarz z Nowosybirska w Rosji.
  6. Trwa wizyta duszpasterska, w dni robocze od godziny 16.00 oraz w soboty od godziny 10.00. Dziękujemy za serdeczną atmosferę podczas wizyty. Program jest zamieszczony na ulotkach, stronie internetowej i w gablocie. Ofiary, składane w czasie wizyty przeznaczamy na remont wieży kościoła oraz organów. Przypominamy, że jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w zaplanowanym terminie, jest możliwość uzgodnienia innej daty. Zapisy prowadzone są w zakrystii i kancelarii.
  7. Poszukujemy osoby chętnej do udzielania korepetycji z matematyki. Więcej informacji u osoby odpowiedzialnej za korepetycje telefon na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń – tel. 509 613 503