Ogłoszenia duszpasterskie 24.03.2019

  1. Dzisiaj III. Niedziela Wielkiego Postu. Nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedzielę – 17.30. Droga krzyżowa w piątek: 10.00 i 17.15, dla dzieci – 16.30. Przez cały Wielki Post zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. Jutro Uroczystość Zwiastowani Pańskiego. Msze św. o godz. o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 18.00. Zachęcamy aby w tym dniu dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego. Przy obrazie Matki Bożej wyłożone są deklaracje. Można je dziś zabrać i wypełnione przynieść jutro, osoby zadeklarowane będą wpisane do specjalnej księgi. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie uroczysta liturgia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  3. Program rekolekcji wielkopostnych jest nas stronie parafii, w gablocie przed kościołem i w liście do parafian. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji.
  4. Zostało jeszcze kilkanaście rejonów, do których nie dotarł list do parafian z programem rekolekcji i liturgii świątecznej. Serdecznie proszę o pomoc, listy są do odebrania w kancelarii.
  5. Od 31 marca planujemy Jerycho Różańcowe czyli 7 dni i nocy nieprzerwanej modlitwy. Będziemy prosić o nawrócenie grzeszników, o dary Ducha Świętego na czas rekolekcji, o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę. Informacje i zapisy w zakrystii i w kancelarii.
  6. Wspólnot Galilea organizuje w dniach od 29 do 30 marca kurs dla młodzieży Droga do Prawdy. Informacje i zapisy u Ks. Bogdana.
  7. W najbliższy piątek wyruszy z Lublina Ekstremalna Droga Krzyżowa. Informacje i zapisy na stronie edk.lublin.pl
  8. Indywidualne ofiary złożone w ostatnim czasie na potrzeby kościoła. Ofiary bezimienne: ofiary dwie po 1000 zł, jedna 500, jedna 400, jedna 300, dwie po 200, zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję.
  9. W zakrystii i kancelarii prowadzone są zapisy dzieci na rocznicę I. Komunii św.