Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2019

1. Dziś IV. Niedziela Wielkiego Postu. Nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedzielę – 17.30, droga krzyżowa w piątek: 10.00 i 17.15, dla dzieci – 30. Zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. Dziś o godz. 19.00 rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Zachęcamy do udziału, są jeszcze wolne terminy. Informacje i zapisy w zakrystii.
  3. W piątek Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, spowiedź o 15.30 i o 17.30.
  4. W związku z trwającym Jerychem różańcowym nie będzie we czwartek osobnej adoracji Straży Honorowej Serca Jezusowego oraz w sobotę nabożeństwa ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Za tydzień rozpoczną się Rekolekcje wielkopostne. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji. Program jest na stronie parafii i w liście do parafian. List z programem jest wyłożony przy bocznych ołtarzach. Dziękuję wszystkim, którzy dostarczyli go do parafian.
  7. Za tydzień świetlica organizuje kiermasz palm. Dochód z kiermaszu jest przeznaczony na pielgrzymkę dzieci ze świetlicy.
  8. VI Liceum Ogólnokształcące zaprasza na Dni Otwarte, w dniach: 3 kwietnia w godz. 10.00 – 13.00 dla uczniów szkół podstawowych, 16 kwietnia w godz. 10.00 – 13.00 dla uczniów gimnazjów. Goście będą mogli zapoznać się z ofertą liceum, zwiedzić szkołę, uczestniczyć w pokazach a także spotkać się z nauczycielami i uczniami. Bardzo serdecznie zapraszamy
  9. Działania Skrzynki Pomocy  Dzięki pomocy parafian w ostatnim czasie przekazano: telewizor, szafki kuchenne, szafę, akwarium, ubrania dziecięce, znaleziono pracę dla 2 osób, oraz zorganizowano opiekę w chorobie.