Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2019

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Wielkiego Tygodnia: wszystkim kapłanom, Panom Kazimierzowi Dudzińskiemu i Waldemarowi Markowi troszczącym się o zakrystię, organistom: Pani Janie i Panu Aleksemu, ceremoniarzom szczególnie Panu Marcinowi Magierskiemu, S. Misjonarkom św. Rodziny, S. Nazaretankom, alumnowi Piotrowi Flisowi, nadzwyczajnym szafarzom komunii św., lektorom i ministrantom, chórowi parafialnemu, Legionowi Maryi, Rodzinie Różańcowej, Grupie Charytatywnej, Wspólnocie Jordan, Wspólnocie Galilea, Akcji Katolickiej, Radzie Duszpasterskiej, Rycerstwu Niepokalanej, Kolejarzom, Domowemu Kościołowi, Straży Honorowej Serca Jezusowego, Harcerkom oraz dziewczynkom sypiącym kwiaty.
 2. Ciemnicę i Grób Pański zaprojektowany przez Pana Krzysztofa Syrokę, przygotowali: Marzena i Marcin Magierscy, Mariusz Marecki, Agnieszka Łysiak, Aleksy Zgierski, Grzegorz Kołodziej, Jakub Czarnota i Stanisława Pyda. Dziękujemy.
 3. Dziękuję Panom Marcinowi Magierskiemu i Mariuszowi Mareckiemu oraz Piotrowi Flisowi, którzy zawiesili stułę na figurze Pana Jezusa przed kościołem.
 4. Piękne kompozycje kwiatowe powstały staraniem Rodziny Różańcowej. Dziękuję Paniom: Jadwidze Rasiak, Joannie Polańskiej i Janinie Pawusiak. Dziękuję wspólnocie Galilea i Legionowi Maryi za zorganizowanie sprzedaży Chlebków Caritas.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali paczki dla potrzebujących. Pomoc tę koordynowały Panie: Kazimiera Bakalarz, Joanna Polańska.
 6. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę. Ofiary, które będziemy składać na tacę, przeznaczone będą na potrzeby KUL.
 7. W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
 8. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na wieczór chwały.
 9. Za tydzień o godz. 17.00 kolejna katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
 10. Dziś i jutro z racji święta nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.15.
 11. 25 kwietnia przypada w naszym mieście Dzień Solidarności Międzypokoleniowej. W programie: 00 Msza Św. w Archikatedrze Lubelskiej, następnie przemarsz na plac Litewski. Organizatorem jest min. nasza parafianka Pełnomocnik Prezydenta Miasta Lublin ds. Seniorów Pani Ewa Dados.

Niech blask zmartwychwstania Chrystusa Pana rozświetli codzienność życia a pokój i błogosławieństwo niech obficie wypełnią wasze serca. Radosnych, zdrowych i spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego