05.05.2019 Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna przeżywana w całym Kościele jako Niedziela Biblijna. Można zabrać do domu karteczki z parametrami z pisma świętego. Zachęcamy, aby w gronie rodziny spotkać się na modlitwie, przeczytać te teksty i może porozmawiać o nich.
  2. Wczoraj nasz parafianin Piotr Flis przyjął święcenia diakonatu. Dziś głosi pierwszą w życiu homilię. Gratulujemy i polecamy modlitwom wiernych ostatni etap na drodze do kapłaństwa.
  3. Jutro uroczystość św. Apostołów Filipa i Jakuba, we środę uroczystość św. Stanisława patrona Polski i archidiecezji lubelskiej.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  5. Wspólnota Galilea organizuje biblijny Kurs Emaus w terminie od 10 do 12 maja. Informacje i zapisy u księdza Bogdana.
  6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 uczniowie klas III. Szkoły Podstawowej nr 2 przyjmą pierwszą Komunię św., prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  7. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie wielkanocne Rodziny Różańcowej.
  8. 3 maja zmarł +Zygmunt Sądecki. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 13.00 w Bychawie. Z inicjatywy Rady Duszpasterskiej organizowany jest autokar dla zainteresowanych udziałem w pogrzebie. Zapisy w domu parafialnym przy kancelarii.