Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2019

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna. Przybył do nas Pan Marcin Żukowski. Od lat walczy z chorobą nowotworową. Nabywając książki, które będzie rozprowadzał przed kościołem, będziemy mogli pomóc w dalszym leczeniu.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 40 przyjmą I. Komunię św. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  5. Diakonia Teatru Wspólnoty Jordan zaprasza na spektakl muzyczny pt. „W ucisku” opowiadający o losach trójki młodych, pogubionych ludzi, które splatają się z historią trzech postaci biblijnych. Zapraszamy w sobotę 25 maja na godz. 20.00 do dolnej sali domu parafialnego.
  6. Za tydzień wolontariusze będą zbierali ofiary na pomoc dla chorego Kacpra Drzazgi. Informacje o Kacprze można znaleźć na stronie internetowej https://www.siepomaga.pl/kacper-drzazga. Można też o nim przeczytać w ostatnim numerze Gościa Niedzielnego.