Ogłoszenia duszpasterskie 26.05.2019

  1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna.
  2. W piątek święto Nawiedzenia NMP. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
  3. Od piątku po Mszy św. o godz. 18.00 Wspólnota Jordan zaprasza na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Zapraszamy na nabożeństw czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 17.30. Wyjątkowo, 1 czerwca z racji I. soboty miesiąca, o godz. 17.00 będzie nabożeństwo ku czci NMP połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  5. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Stowarzyszenie Pierwsza Szansa organizuje za tydzień kiermasz ciast. Także za tydzień przybędzie do nas s. Dariana, Misjonarka św. Rodziny, pracująca w Kenii. Będziemy mogli wesprzeć prowadzoną przez nią działalność. W związku z tym, wyznaczoną na ten dzień, zbiórkę ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej przenosimy na 9 czerwca.
  7. Dziś Caritas Archidiecezji Lubelskiej organizuje zbiórkę ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych przez trąbę powietrzną w gminie Wojciechów.
  8. Także dziś wolontariusze zbierają ofiary na pomoc dla chorego Kacpra Drzazgi.
  9. W związku z kolejną edycją Festynu Parafialnego, który jest planowany na 9 czerwca, zapraszamy osoby chętne do pomocy przy organizacji festynu na spotkanie w świetlicy we wtorek 28 maja w celu ustalenia szczegółów. inf. 505 047 422.