Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2019

 1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła w ciągu roku.
 2. Dziś w naszej parafii gości O. Tomasz Sajdak Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Po Mszy św. można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
 3. Ofiary, które dziś składamy na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej. 
 4. We środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
 5. We czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, zbóż i owoców.
 6. Jako przygotowania do Uroczystości Wniebowzięcia NMP 12, 13 i 14 sierpnia zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.15 prowadzoną przez członków Rycerstwa Niepokalanej. 13 sierpnia będzie to jednocześnie różaniec fatimski.
 7. 17 sierpnia planowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów w Wąwolnicy, Gołębiu, Wysokim Kole, Kazimierzu, Piotrawinie i Księżomierzy. Informacje i zapisy w Domu Parafialnym.
 8. Dziękujemy za pomoc ks. Rafałowi Mudzie prefektowi Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
 9. Serdecznie zapraszamy młodych do uczestnictwa w diecezjalnym spotkaniu młodzieży w Garbowie w dniach 23-26 sierpnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
 10. Na plakacie są informacje nt. programu uroczystości w Wąwolnicy.
 11. Mamy wolne terminy Mszy św., zainteresowanych zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.
 12. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy wyruszy w sobotę 31 sierpnia, po Mszy o godz. 6.30, z placu przed Archikatedrą. Zapraszamy do udziału.