Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2019

  1. Dziś XX niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu we czwartek wspomnienie NMP Królowej, w sobotę święto św. Bartłomieja apostoła.
  3. Dziękujemy uczestnikom pieszej pielgrzymki na Jasną Górę za modlitwę w intencji parafii oraz za świadectwo wiary. Dziękujemy ks. Rafałowi Furtakowi oraz wszystkim, którzy podjęli odpowiedzialne funkcje. Podziękowania kierujemy także do osób, które wspierały pielgrzymów, w tym min. Parafialnemu Oddziałowi Akcji Katolickiej, Piekarni Pęzioł oraz anonimowym darczyńcom.
  4. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy wyruszy w sobotę 31 sierpnia, po Mszy o godz. 6.30, z placu przed Archikatedrą. Zapraszamy do udziału.
  5. W dniach 22-25 sierpnia odbędzie się w parafii Garbów kolejna edycja Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Serdecznie zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa w tym spotkaniu. Tegorocznym tematem będzie wolność oraz dojrzałość do budowania relacji przyjacielskich, narzeczeńskich i małżeńskich. Konferencje będzie głosił pan Jacek Pulikowski, znany z zaangażowania na rzecz formacji do małżeństwa i rodziny.  Informacje o programie i zapisach znajdziemy na stronie internetowej spotkania: smal.lublin.pl