Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019

 1. Dziś Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
 2. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
 3. We środę święto św. Stanisława Kostki – patronalne święto młodzieży, w sobotę święto św. Mateusza apostoła.
 4. Rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 16.00, a po niej na spotkanie.
 5. Spotkanie dzieci klas III. szkół podstawowych oraz rodziców w związku z przygotowaniami do I. Komunii św. będzie za tydzień o godz. 11.10, w kościele.
 6. Wspólnota Galilea organizuje od 27 do 29 września Kurs Nowe Życie, a od 7 października Kurs ALFA. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
 7. Od 29 września będzie prowadzony w domu parafialnym Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. To również szansa na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie i współmałżonku. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
 8. W naszej parafii organizowane są bezpłatne korepetycje, poszukujemy chętnych do  udzielania korepetycji z jęz. angielskiego, matematyki, fizyki. Nr. tel. do osoby odpowiedzialnej na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń (tel. 509 613 503 po godz. 19.00).
 9. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie obecnych członków i kandydatów 6 października po Mszy św. o godz. 11.30.
 10. Poszukujemy osób do śpiewu w chórze parafialnym.
 11. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
 12. Niedawno spłonął dach DPS przy ul. Głowackiego. Potrzebne są środki czystości, pampersy, nowe ręczniki i pościel. Można to zawozić bezpośrednio do DPS.
 13. Kontener na makulaturę będzie dostępny 27 września
 14. Na tablicy ogłoszeń jest proponowany plan prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku, prosimy o sprawdzenie i ewentualne zgłoszenie uwag do zakrystii.
 15. Parafia w Wilczopolu zaprasza dziś, na Dzień Dziękczynienia. Od 13.00 na boisku za szkołą świetna zabawa, dobra kuchnia, atrakcje dla dzieci. Wystąpi Orkiestra Dęta Gminy Głusk, Zespół Tańca Ludowego Mały Głusk Orkiestra Świętego Mikołaja. Więcej na stronie internetowej parafii Wilczopole.