Ogłoszenia duszpasterskie 03.11.2019

1. Zakończyliśmy miesiąc październik, dziękuję wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę różańcową.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.30 dziecięcego koła różańcowego, po Mszy św. o godz. 16.00 pozostałych kół. Towarzystwo Przyjaciół KUL zbiera składki od swoich członków.
  3. Dziś zbiórka ofiar do puszki na fundusz Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  4. Od dziś o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii. Prosimy, aby zaznaczyć datę odczytania.
  5. We czwartek o 17.00 Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego.
  6. Za tydzień przybędą do nas przedstawiciele Bractwa św. Brata Alberta, będziemy mogli wesprzeć działalność Bractwa.
  7. Alumni i wychowawcy Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie, zapraszają od 15 do 17 listopada na Dni Muzyki Chrześcijańskiej. Więcej informacji na facebooku.
  8. W niedzielę 17 listopada Akcja Katolicka będzie prowadzić loterię fantową z przeznaczeniem na pomoc dla dzieci. Fanty na loterię można przynosić do kancelarii.
  9. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, będą przeznaczone na budownictwo sakralne.