Ogłoszenia duszpasterskie 22.12.2019

  1. Dziś IV Niedziela Adwentu. We wtorek ostatnie roraty o godz. 6.30.
  2. Dziękuję pracownikom i wolontariuszom ze świetlicy, seniorkom z Klubu Róży Wiatrów i Akademii Aktywnego Seniora oraz innym wolontariuszom za przygotowanie śniadań dla dzieci.
  3. Dziękuję Akcji Katolickiej za zorganizowanie spotkania dzieci ze św. Mikołajem. Dzięki darczyńcom przekazano ok. 150 paczek. Dziękujemy fundatorom paczek dla ubogich, w tym roku pomoc otrzyma ponad 50 rodzin.  
  4. Serdecznie dziękuję za pomoc w roznoszeniu opłatków oraz za składane przy tej okazji ofiary. Opłatki można jeszcze otrzymać w zakrystii.  
  5. Dziś w spowiedzi pomaga nam ks. Rafał Muda – prefekt Wyższego Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy. 
  6. We wtorek Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego, nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Kaplica adoracji będzie otwarta do godziny 16.00. Przypominamy o religijnym charakterze wieczerzy wigilijnej, w czasie której modlimy się, odczytujemy fragment z Ewangelii św. Łukasza o narodzinach Jezusa i dzielimy się opłatkiem.
  7. Ostatnia Nowenna przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego będzie we wtorek o godz. 23.40. Pasterką o północy rozpocznie się Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Ofiary, które złożymy wtedy na tacę, przeznaczone będą na Fundusz Obrony Życia. Msze święte 25 grudnia w takim porządku jak w niedzielę.
  8. W czwartek 26 XII święto św. Szczepana. Msze św. jak w niedzielę. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone są na KUL.
  9. W piątek święto św. Jana Ewangelisty. Po Mszy św. o godz. 18.00. będzie błogosławione wino. W sobotę święto św. Młodzianków. Za tydzień Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  10. W sobotę 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Program wizyty jest zamieszczony w ulotkach dostarczonych z opłatkami oraz na stronie internetowej. Ulotki są do wzięcia przy bocznych ołtarzach oraz w szopce. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone m.in. na termomodernizację kościoła oraz na inne inwestycje.