Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2019

  1. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Jutro  święto św. Szczepana, Msze św. jak w niedzielę.
  2. Projektantem i głównym wykonawcą tegorocznej szopki jest Pan Józef Ożóg. W pracy wspierali go: Stanisława Pyda, Agnieszka Łysiak, Iwona Wyszyńska Andrzej Marczuk, Jakub Hemperek, Jerzy Kulbaka, Paweł Kwiatkowski Agnieszka i Paweł Dzięcioł, Tomasz Górka, Arkadiusz Burdan, Mariusz Marecki, Mieczysław Lisik, Kacper Jeziorowski, Jerzy Kopyciński, Marcin Magierski, Wojciech i Karol Rola. Serdecznie dziękujemy.
  3. Choinki ofiarowali Jan Szpinda, Państwo Krystyna i Mieczysław Raczkowscy oraz Państwo Rola. Bombki na choinkę przygotowała Pani Wiesława Jarska.
  4. Choinkę z ozdobami wykonanymi przez dzieci uczestniczące na roratach ubierały: Agnieszka i Kinga Widomskie, Anna, Zofia i Joanna Złotkowskie, Hanna Rzążewska.
  5. W sobotę 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Program wizyty, jest zamieszczony na stronie internetowej i na ulotkach wyłożonych w szopce.
  6. S. Misjonarki Świętej Rodziny organizują wizytę kolędników misyjnych. 26 grudnia odwiedzą domy przy ul. Kochanowskiego, Rejtana i Nadrzecznej, a 6 stycznia przy ul. Dunikowskiego i Mickiewicza. Składane przy tym ofiary będą przeznaczone na pomoc dzieciom w Amazonii.