Ogłoszenia duszpasterskie 29.12.2019

1. Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
  2. We wtorek ostatni dzień roku, o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynne, o 18.00 Msza św. na zakończenie roku.
  3. We środę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, początek nowego 2020 roku. Msze św. tak jak w niedzielę.
  4. W tym tygodniu: we czwartek Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o 17.00, w piątek – spowiedź od 15.30 i od 17.30, Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00, w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej.
  6. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie. Program zamieszczony jest na stronie internetowej i na ulotkach wyłożonych w szopce.
  7. Znaleziono telefon. Informacje w zakrystii.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Barbara Przystupa, Leokadia Raczkowska, Bożenna Żywicka, Józef Nazaruk, Jadwiga Małkowska, Teresa Pabiniak, Alicja Skwarczyńska, Janina Studzińska, Anna Mazur, Wiktoria Rembielak, Marek Gawdzik, Genowefa Dalmata, Ewald Malinowski, Jan Wielopolski, Feliks Świder, Franciszek Sudoł. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.
  9. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na  Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.