Ogłoszenia duszpasterskie 05.01.2020

  1. Dziś II niedziela po Narodzeniu Pańskim.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej. Towarzystwo przyjaciół KUL zbiera składki członkowskie. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic koła różańcowego dzieci.
  3. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze św. w takim porządku jak w niedzielę. Będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Orszak Trzech Króli rozpocznie się o godz. 11.00 na Placu Zamkowym, a zakończy się w katedrze Mszą św. o godz. 13.00.
  4. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.
  5. Siostry Misjonarki Świętej Rodziny organizują wizytę kolędników misyjnych. Jutro po 15.00 odwiedzą domy przy ul. Dunikowskiego, Mickiewicza i Młodzieżowej. Składane przy tym ofiary będą przeznaczone na pomoc dzieciom w Amazonii.
  6. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na  Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego
  7. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za serdeczną atmosferę. Program wizyty jest zamieszczony na ulotkach oraz na stronie internetowej. Ulotki są do wzięcia przy szopce. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na termomodernizację kościoła.