Ogłoszenia duszpasterskie 12.01.2020

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Do naszej parafii przybył ks. Bogusław Suszyło, rektor kościoła św. Piotra w Lublinie. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć remont zabytkowego kościoła.
  2. Za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy kolejny Wieczór Chwały.
  3. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za serdeczną atmosferę podczas wizyty. Program jest zamieszczony na ulotkach i na stronie internetowej. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na termomodernizację kościoła.
  4. 17 Lubelska Drużyna Harcerek „Strumień” ZHR organizuje dziś kiermasz ciast jako dofinansowanie wyjazdu na obóz harcerski. Można dziś w kawiarence na dole w domu parafialnym zjeść ciasto, napić się kawy lub herbaty, można również wziąć ciasto do domu. Zapraszamy.
  5. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.