Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020

  1. Dziś III. niedziela zwykła. Do naszej parafii przybyła s. Tatiana, Niepokalanka z okolic Jazłowca na Ukrainie. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć prowadzoną przez siostry budowę przedszkola.
  2. Dziś słowo Boże głosi ks. Rafał Muda z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy.
  3. Dziś na Mszach św. o godz.16.00 i 18.00 będzie śpiewał kolędy Zespół muzyki dawnej CANTICA ze wspólnoty Polaków w Jałcie na Krymie. Można będzie nabyć płytę z ich nagraniem.
  4. We środę przypada wspomnienie bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny. Pamiętajmy na modlitwie o siostrach, które od wielu lat pracują w naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można uczcić relikwie błogosławionej.
  5. W tym tygodniu kończy się wizyta duszpasterska. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w zaplanowanym terminie, zachęcamy do uzgodnienia innej daty. Zapisy prowadzone są w zakrystii i kancelarii. Dziękujemy za serdeczna atmosferę podczas wizyty.
  6. Za tydzień przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone będą na rzecz zakonów kontemplacyjnych.
  7. Za tydzień także pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W sobotę 1 lutego nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  9. Także w sobotę 1 lutego od godz. 9.00 będziemy demontować szopkę i choinki, zapraszamy osoby chętne do pomocy.
  10. W ostatnich miesiącach z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Teresa Bylina, Jan Tomaszewski, Zbigniew Wach, Krystyna Małek, Kazimiera Augustynowicz, Iwona Lisiak, Piotr Orylski, Mateusz Mikos, Andrzej Gronowski, Helena Kowalska, Jan Wielopolski. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.