Ogłoszenia duszpasterskie 02.02.2020

 1. Dziś święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Towarzystwo Przyjaciół KUL zbiera składki od swoich członków. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic dziecięcego kółka różańcowego.
 2. Dziś słowo głosi Rektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej ks. dr Jarosław Przytuła. Dziękujemy.
 3. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja – patrona od chorób gardła; po Mszy św. o godz. 18.00 będzie specjalne błogosławieństwo. W środę wspomnienie św. Agaty; po Mszy św. o godz. 18.00 będziemy błogosławić przyniesione przez wiernych wodę i chleb.
 4. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego.
 5. W tym tygodniu I. piątek miesiąca, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, dodatkowa spowiedź o 15.30 i o 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
 6. Dziś o 17.00 pierwsza katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.
 7. Dziękuję serdecznie za pomoc w demontażu szopki i choinek. Tym razem pomagali: Piotr i Bożena Gnyp, Marzena i Marcin Magierscy, Arkadiusz Burdan, Agnieszka i Paweł Dzięcioł, Jerzy Kopciński, Waldemar Marek, Józef Ożóg, Mateusz Maciąg, Tomasz Górka, Mieczysław Lisik, Paweł Kwiatkowski, Kacper Jeziorowski, Staś Zając, Andrzej Marczuk. 
 8. Dziękuję Rodzinie Różańcowej za kwiaty do kościoła. Dziękuję Paniom, które od 6 lat sprzątają kaplicę adoracji.
 9. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie poświąteczne dla liturgicznej Służby Ołtarza.
 10. Wspólnota Galilea organizuje od 28 lutego do 1 marca Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
 11. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za miłe spotkania, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary, w tym roku przeznaczone m.in. na termomodernizację kościoła. Gdyby z jakichś powodów wizyta się nie odbyła, można jeszcze osobiście ustalić termin w zakrystii lub kancelarii.